Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść
triangle
triangle

PODSUMOWANIE ROKU 2021

triangle

Nasza Fundacja dostała skrzydeł! Zostaliśmy doceni w konkursie Liderzy Zmian 2021. Jest to dla nas piękna nagroda, podsumowująca cały rok ciężkiej i satysfakcjonującej pracy.

triangle

W roku 2021 zrealizowaliśmy wiele działań: 

 

1.Odbyły się 2 edycje Akademii Dziedzictwa Lokalnego i uczestniczki pierwszej edycji zrealizowały wraz z mieszkańcami swoich miejscowości 2 inicjatywy: Szlakiem Żywych Obrazów oraz Piernikowe Szaleństwo.  Były to interesujące cykle warsztatów odkrywające piękno lokalnej przyrody i tradycji kulinarnych. 

2. Seniorzy w ramach projektu pn. Moc Działania zrealizowali 4 autorskie inicjatywy: wystawa pn. Ocalić od zapomnienia, w oparciu o zdjęcia sprzed lat oraz archiwum społeczne w Balicach. Wigilia według przepisów z czasów dzieciństwa w Radwanowicach oraz wydanie Śpiewnika Zagórzyckiego ukazującego tradycje muzyczne wsi, jak również mapa sentymentalna Kleszczowa wraz z historią przysiółków i wsi.

3. W ramach projektu partnerskiego realizowaliśmy wsparcie trenera zatrudnienia wspieranego oraz szkolenia zawodowe i staże dla ponad 90 osób będących poza rynkiem pracy.

4. Zrealizowaliśmy 2 projekty międzynarodowe- odbyliśmy inspirującą wizytę w Portugalii oraz uczyliśmy się nowych metod coachingowych w ramach projektu YouWeen. 

5. Kolejny raz przekonaliśmy się o sile współpracy i wraz z rzeszą wolontariuszy zrealizowaliśmy 2 akcje - WielkaMOC i WszechMOC (łącznie przygotowaliśmy aż 904 paczki, które trafiły do mieszkańców z 21 gmin ) 

6. Nasza Fundacja dzięki pracy nad kapitałem żelaznym weszła na nowy etap rozwoju, nie tylko przygotowaliśmy profesjonalne strategie rozwoju i fundraisingu, ale również zmieniliśmy szatę graficzną. LIS w nowej odsłonie! Powstało nowe logo, nowa strona www i pakiet gadżetów promocyjnych 

7. Nasza Aleja Kluczwody została doceniona w ramach najlepszych dobrych praktyk z dziedziny kultury i podczas Giełdy Projektów prezentowaliśmy współpracę z mieszkańcami Brzezia

8. Wraz ze starostwem powiatowym zorganizowaliśmy VI Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Krakowskiego dla ponad 100 przedstawicieli samorządu i NGO.

9.Świętowaliśmy 6 urodziny wraz z przyjaciółmi i sympatykami Fundacji. Spotkanie  jeszcze bardziej pokazało nam, jakie mamy szczęście do dobrych ludzi.

 

Rok 2021 nauczył nas wdzięczności, cierpliwości i doceniania każdego dnia. Ale i zaprzyjaźnił nas z nowoczesnymi technologiami i zarządzaniem strategicznym w wersji elastycznej. Pokazał nam, że to co robimy ma sens i jesteśmy szczęściarzami. Praca z misją, dla ludzi i z tak cudownym zespołem 

triangle

PARTNERZY

honestus.png
airport.png
korona.png
leroy.png
ck.png
gokis.jpg
cou.png
jig-2.jpg
logo-malopolska-h-rgb-1.png
logo-wojew-urzad-pracy.png
logotyp-stowarzyszenia.jpg
logo-mrips-png.png