Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść
triangle
triangle

Podsumowanie roku 2022

triangle

Rok 2022 buł dla całego zespołu Fundacji Lis czasem intensywnej pracy i zaangażowania wiele projektów.

triangle

W roku 2022 zrealizowaliśmy wiele działań: 

 

1. Uczestnicy cyklu szkoleń pt. Akademia Dziedzictwa Lokalnego zrealizowali 2 akcje: >Ku dorosłości – nocną grę dla młodzieży oraz grę rodzinną pn. Grzybobranie.

2. W Kleszczowie odbył się spacer z mapą sentymentalną opartą o wspomnienia seniorów, którzy umieścili na niej miejsca najbliższe ich sercu.

3. Wraz z Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów wzięliśmy udział w Lecie w teatrze, prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży.

4. Na zlecenie LGD „Nad Biała Przemszą” prowadziliśmy warsztaty strategiczne dla mieszkańców 11 gmin.

5. W ramach projektu partnerskiego realizowaliśmy wsparcie trenera zatrudnienia wspieranego oraz szkolenia zawodowe i staże dla ponad 100 osób będących poza rynkiem pracy.

6. Odbył się wernisaż wystawy: Balice - ocalić od zapomnienia, który był kulminacją projektu tworzonego wspólnie z seniorami i mieszkańcami Balic.

7. Dzięki współpracy z Urzędem Gminy Wielka Wieś stworzyliśmy podwaliny polityki senioralnej w gminie i powstała prężnie działająca Gminna Rada Seniorów oraz liczne kluby seniora.

8. Rozpoczęliśmy współpracę z hiszpańską organizacją INNETICA i w ramach projektu Erasmus + nasz zespół odbył inspirującą wizytę w Saragossie.

9. Wraz ze Starostwem powiatowym zorganizowaliśmy Forum Organizacji Pozarządowych i Liderów Lokalnych dla ponad 80 przedstawicieli samorządu i NGO.

10. Nasza Aleja Kluczwody kolejny raz została doceniona i jako dobra praktyka ukazana w publikacji Narodowego Centrum Kultury.

11. Dzięki pracy nad kapitałem żelaznym nasza Fundacja weszła na nowy etap rozwoju -  nie tylko wdrażamy kompleksową strategię rozwoju, ale również powstały lisie gadżety promocyjne i konkursy.

12. W grudniu świętowaliśmy 7 urodziny Fundacji wraz z przyjaciółmi i sympatykami Fundacji. Spotkanie jeszcze bardziej pokazało nam, jakie mamy szczęście do dobrych ludzi

 

Rok 2022 był pełen inspiracji i wyzwań.

Dziękujemy Wam wszystkim!

 

triangle

PARTNERZY

honestus.png
airport.png
korona.png
leroy.png
ck.png
gokis.jpg
cou.png
jig-2.jpg
logo-malopolska-h-rgb-1.png
logo-wojew-urzad-pracy.png
logotyp-stowarzyszenia.jpg
logo-mrips-png.png